Molbud Spółka z o.o.25 lat doświadczenia
Ponad 200 realizacji

Kadra

 • Anna Maśka Anna Maśka Księgowość, kadry
 • Zofia Niemiec Zofia Niemiec Główny księgowy.
 • Aldona Donotek Aldona Donotek Analityk
 • Adam Nycz Adam Nycz Kierownik
  grupy robót,
  dyspozytor,
  kontrola
  jakości robót.
 • Zbigniew Gram Zbigniew Gram Inspektor BHP
  i P poż.
  Specjalista
  kontroli jakości.
 • Rafał Tyc Rafał Tyc Kierownik grupy
  robót.
 • Adrian Przewoźnik Adrian Przewoźnik Kierownik grupy
  robót.
 • Piotr Komraus Piotr Komraus Mistrz budowlany,
  kierownik grupy
  robót.
zobacz pełną kadrę

O firmie

Znajdujesz się w: Strona główna / O firmie

Biuro Molbud

Przedsiębiorstwo Budowlane " Molbud " Sp. z o.o. Sp. k. jest generalnym wykonawcą: budynków mieszkalnych jedno i wielo - rodzinnych wraz z infrastrukturą zewnętrzną, budynków przemysłowych i magazynowych, kompleksów biurowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Zajmujemy się budową obiektów na terenie Pszczyny oraz okolic oddalonych do 80 km od Pszczyny.

Firma powstała w kwietniu 1989 roku i jest obecnie jedną z najstarszych prywatnych firm budowlanych na Śląsku.

W ciągu ponad 20 lat działalności wyspecjalizowała się w budownictwie mieszkaniowym a zwłaszcza rezydencji i budynków mieszkalnych " pod klucz " oraz biurowców i hal przemysłowych i magazynowych.


Biuro Molbud

Przedsiębiorstwo Molbud zatrudnia obecnie ponad sto osób, bazując na doświadczonej kadrze inżyniersko – technicznej i wykwalifikowanej załodze. Cykliczne szkolenia przeprowadzane przez renomowanych producentów materiałów budowlanych oraz nabyte długoletnie doświadczenie pozwalają nam sprawnie rozwiązywać najtrudniejsze problemy oraz zapewnić uzyskanie końcowego efektu na najwyższym poziomie.

Firma nasza posiada rozbudowane zaplecze sprzętowe, co pozwala nam na maksymalną mobilność i znacznie przyśpiesza proces realizacji inwestycji.

Współpraca z pracowniami projektowymi daje możliwość na uczestniczenie wraz z naszymi Klientami w projektowaniu swojego "domu marzeń". Budynki powstające w ten sposób pozwalają na użycie odpowiednich materiałów i zastosowanie przemyślanych technologii uwzględniających: konstrukcję budynku wraz z jego położeniem, przewidywany czas realizacji, gusty i sugestie Klienta oraz jego możliwości finansowe.

P.B. " Molbud " Sp. z o.o. Sp. k. w ciągu ponad 20 lat istnienia wykonało około 200 obiektów kubaturowych (z tego większość "pod klucz"), wybudowało między innymi:


Biuro Molbud
 • kompleks apartamentowców w Będzinie (każdy z nich to 5-kondygnacyjny, podpiwniczony elegancki budynek o powierzchni użytkowej około 3 000,00 m2),
 • apartamentowiec: "Centrum" na terenie osiedla "Podskarpie" w Będzinie o powierzchni użytkowej ok. 2 500, 00 m2,
 • hotel "Galicja" w Oświęcimiu ( 5 –kondygnacyjny budynek o pow. Około 2 000,00 m2),
 • budynek biurowo – produkcyjny o pow. ponad 1000 m2 dla niemieckiej firmy: "Nitzsche" w Pszczynie – Ćwiklicach,
 • budynek biurowy oraz halę spedycyjną dla firmy: "Łoziński" w Bobrku k. Oświęcimia,
 • segment "E" Szkoły Podstawowej w Pszczynie – Piasku, Ośrodek Zdrowia w Wilamowicach – Pisarzowicach,
 • biurowiec firmy "Wojnarowscy" o pow. ponad 5 000 m2 w Katowicach,
 • halę magazynowo – składową o pow. Ponad 1 000 m2 dla firmy: "Hydrokrak" w Bielsku – Białej,
 • budynek usługowo – handlowy w Brzeszczach,
 • wykonało prace wykończeniowe w Centrum Handlowym "Sarni Stok" w Bielsku - Białej oraz wykonało ponad sto kompleksowych inwestycji "pod klucz", kilkadziesiąt remontów generalnych i modernizacji: szkół, przedszkoli, szpitali, budynków mieszkalnych na terenie; Katowic, Będzina, Dąbrowy - Górniczej, Sosnowca, Bielska - Białej, Pszczyny, Czechowic, Brzeszcz, Wilamowic, Kęt, Tych, Wyr, Bierunia, Mikołowa, Jastrzębia, Orzesza, Jaworzna, Brennej, Szczyrku, Żywca, Wisły, Grodźca.
Biuro Molbud

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na równoległe prowadzenie kilkunastu inwestycji. Unikalne metody zarządzania przedsiębiorstwem oraz rozbudowana sieć kontaktów handlowych umożliwia nam sprawne i kompleksowe prowadzenie powierzonych inwestycji, z zachowaniem niespotykanej u konkurencji dbałości o szczegóły oraz przystępnych cen za oferowane usługi.

P.B " Molbud " Sp. z o.o jest firmą rodzinną, której zarząd stanowi małżeństwo Renata i Wojciech Pękała, a większość funkcji kierowniczych powierzona jest członkom rodziny, dlatego wszystkie powierzone nam inwestycje wykonujemy z największą starannością i oddaniem, a realizowane obiekty traktujemy jak budowane dla siebie.

Wszystkie z dotychczas wykonanych inwestycji są naszą wizytówką, dlatego z pełną odpowiedzialnością zachęcamy do skorzystania z naszych usług.


Biuro Molbud

Zapraszamy do odwiedzenia nas w naszej siedzibie i obejrzenia naszej strony internetowej: www.molbud.pl

Powrót do: Strona główna